Będzie nowy system operacyjny?

Wielu z was już pewnie słyszało, a jeśli ktoś (jak ja) nie wie tego do dziś to informuję iż Google tworzy… własny system operacyjny…

Google Chrome OS zostało ogłoszone ostatnio przez Google i podobno ma to być system umożliwiający bezpieczny pobyt w sieci i „po prostu działający”. Początkowo skierowany głównie w laptopy.

System oparty o jajko Linuksa powinien zapewnić stabilność i (mam nadzieję) bezpieczeństwo.

Moim zdaniem najbardziej ekscytujące jest to czego nikt jeszcze nie powiedział. Znając pomysłowość i kreatywność Google system będzie świetnie współpracował z wszelkimi usługami Google. Mam przynajmniej ogromną nadzieję, że tak będzie.

Ech, niepotrzebnie dowiedziałem się o tym tak wcześnie. Wolałbym nic nie wiedzieć aż do wypuszczenia GoCHOS (że tak pozwolę sobie skrócić nazwę 🙂 ) na rynek. Teraz będę czekał i czekał :p

Reklamy

3 komentarze do “Będzie nowy system operacyjny?

  1. Dla profesjonalistów w gromadzeniu i archiwizowaniu danych osobowych oraz wszelakich treści swoich użytkowników i logowania ich wszelakich poczynań system stworzony przez Google będzie chyba jednym z ostatecznych kroków do całkowitej kontroli użytkowników.

    to jest to! :o(

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s