Analiza Matematyczna

Środa. Zdecydowanie najgorszy dzień w tym semestrze ponieważ spędzam na wydziale 8h zabawiając się takimi przedmiotami jak Logika (nudne), Algebra i Analiza Matematyczna (4h). No właśnie…. Analiza Matematyczna.

Dzisiaj na ćwiczeniach zajmowaliśmy się wyznaczaniem kresu zbiorów.  Po 2h nudnej Logiki i równie ciekawej Algebry jednak już się trochę nie chce myśleć a już na pewno nie o kresach zbiorów. Większość koncepcji rozwiązań przykładów zaczynałem więc rozumieć dopiero po tym jak już ktoś ją zastosował i pochwalił się tym na tablicy. O własnych inwencjach nawet nie marzyłem. Później zajęliśmy się kresami ciągów i tam już było nieco lepiej, ale też daleko od ideału.

Na zakończenie dnia – 2h wykład z Analizy Matematycznej. Całe szczęście było o własnościach ciągów, a więc całkiem zjadliwe. Ale to wszystko nie zmienia faktu, że pod koniec wykładu już mi się nie chciało nawet trzymać długopisu więc tylko patrzyłem na tablice, żeby wiedzieć co jest na nich napisane i o czym mówi wykładowca.

Ech, ta środa…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s